| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt userii de pe aceasta platforma pe care doriti sa-i intalniti in realitate, sa-i invitati la o cafea ca, eventual sa va imprieteniti, daca descoperiti ca chiar aveti puncte comune?
Care considerati ca ar fi punctele voastre comune, din ceea ce el/ ea scrie pe aici?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pufulețigratis clar happy

OxyAllya

Greece

Iulia

DjSannan

Domnul Mosotti

FantaSpirit

Demicuncălător

Domnul Sadrian (chiar dacă este mai în vârstă avem ce învăța de la dumnealui)

Domnul Cristi

Seba2013

Și ar mai fi cineva dar îl țin secret. Deși nu era tocmai cel mai asemănător mie, user. happy

Toți aceștia mi-au transmit calmitate, serenitate, sunt niște useri pașnici, părerea mea. happy Și cred că ar mai fi și alții, pe care nu am apucat să-i cunosc încă prea bine, dar mai mi-au răspuns la întrebări și la fel, am simțit că au esență, userii. happy

Printre care și tu, dragă Furtună. big grin

5 răspunsuri:
| CostinAlamariu a răspuns:

Absolut niciunul DOAMNE FEREȘTE

| anonim_4396 explică (pentru CostinAlamariu):

De ce spui asta?! happy
Cred că pe tine te uitasem, dar ești și tu pe lista aia a mea de mai sus, noroc că te-am văzut că ai comentat, că ai un nume prea ciudat MisterBoare laughing) ca să te reținem laughing dar nu uit sfaturile tale happy Chiar îmi place cum gândești, evident, dacă tot ce ne-ai răspuns se vrea a fi real, strict doar din mintea ta. happy

| CostinAlamariu a răspuns (pentru anonim_4396):

Haha. Era mai degrabă o glumă/generalizare. Sunt sigur că există oameni normali pe site-ul ăsta, dar sunt în minoritate skull

| LordCristobal a răspuns:

VerginicaVacaGrasa
Hammurabi
Darrio2007
Cristi202
Iulia
FantaSpirit
Aditu94
Tinder Wolf
Help for you
DJ Sanaan
Patricia2020
Drimmero
Relian 21
Si mai era si Zenon din Citium dar nu mai e pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

When was the last time you thought of me?
Or have you completely erased me from your memory?
I often think about where we went wrong
The more I do, the less I know

But I know I have a fickle heart and a bitterness

But don't you remember?
Don't you remember?
The reason you liked me before
B, please remember me once more

https://pastebin.com/XRY7BkWp