| Userses a întrebat:

Pe contul meu activez ca "doipeuncont". Eu si Smeagol. Ma tot cert cu el. Regulamentul TPU interzice relatia 1 user la N conturi, nu N useri la 1 cont, asa-i? Deci n-avem cum sa ajungem suspendati. Si daca da...pe care dintre noi suspenda? Pe amandoi?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

In timp ce voi va certati Frodo va fura inelul...

6 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

In cazul in care incalcati regulile comunitatii, contul va fi suspendat si nu va mai fi accesibil.

Alexandra - TPU

| MioaraParalescu a răspuns:

Nu precious, nu o sa fiti suspendati stati linistiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde scrie asta în regulament? Și cine știe că sunt mai mulți pe un cont?

| HopefullyMe a răspuns:

Poate...winking

| lMikyI a răspuns:

Întrebarea asta e pe bune sau este legată din nou de Gollum?

| Userses explică (pentru lMikyI):

Daca nu era pe bune o puneam la T/A.