| itscloudyoutside a întrebat:

Pe lângă că TPU merge din ce mai greu, există o chestie care mă cam calcă pe nervi. Uneori, când vreau să răspund la o întrebare, nu mă lasă. Mai merge câteodată dacă apăs de două ori, dar totuşi... Şi azi s-a întâmplat o chestie destul de ciudată: Am vrut să răspund la o întrebare, şi cand am dat răspunde, mi-a apărut pagina de login (deşi eu eram logată...).
Are cineva vreo idee ce se întâmplă cu site-ul ăsta?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Când ești pusă să te loghezi (deși nu e nevoie), înseamnă că întrebarea la care ai vrut să răspunzi a fost raportată, dar încă n-a apucat să dispară de pe site.

În rest, fă mereu copy-paste unui răspuns înainte să-l trimiți, ca să nu-l pierzi și verifică mereu dacă s-a postat sau nu, intrând la "Răspunsurile mele". Dacă răspunsul apare acolo, înseamnă că s-a trimis (numai așa poți fi sigură), dacă nu, mai postează-l o dată.
Succes.

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, trebuie sa ai rabdare deoarece sunt foarte multe persoane pe acest site petruca este popular, serverul este plin si de aceea merge greu.Nu trebuie sa faci comenzi rapide si sa ai nitica rabdre pana vor repara situatia.Un an nou fericitwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Am vrut să răspund la o întrebare, şi cand am dat răspunde, mi-a apărut pagina de login" - asta se intampla cand intrebarea este raportata in timp ce raspunzi tu la ea.
De restul este de vina supraaglomerarea serverului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti singurul.Se pare ca saitul are probleme mari.Pe mine ma inebuneste cu "eroare serrver" sau "ups".90% din incercari asa patesc.Numai bine.