| Cineva91 a întrebat:

Nu pot sa postez nici pe pagina mea raspunsuri si nici nu pot sa raspund la alte intrebari la alte persoane, dupa ce apas sa trimit raspunsul se blocheaza si ramane asa, Sunt >logataCe se intampla?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Inlocuieste-ti browser-ul! Iti recomand Google Chrome.
N-ar trebui sa mai ai probleme de genul. Succes!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

N-ai pentru ce. Ma bucur ca s-a rezolvat.
O zi buna!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Au fost probleme cu programul TPU, acum mi se pare ca a fost reparat. Nu spui ce browser folosesti, au mai fost probleme ca a ta cu cei care aveau Internet Explorer. Daca si tu il ai atunci descarca Mozilla Firefox 4 ori Google Chrome, de pe site-urile oficiale, merg foarte bine. Succes si numai bine!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Revin, am observat că numai astăzi te-ai înregistrat pe TPU şi mi se pare că nu ai confirmat înregistrarea. Dupa înregistrare ai primit, în contul tău de e-mail indicat la înregistrare, un mesaj de la TPU, prin care îţi cerea să confirmi înregistrarea, dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă n-ai facut asta caută mesajul în contul de e-mail(s-ar putea să fi ajuns şi în Spam), deschide-l şi dă clic în locul indicat şi cred că problemele tale o să dispară. Pentru a afla mai multe despre TPU poţi citi răspunsurile la ÎNTREBĂRI FRECVENTE. Numai bine!

| Cineva91 explică:

Acum merge, mi-am schimbat browser-ul, am pus google chrome, merci.