| anonim_4396 a întrebat:

Pe voi va enerveaza reclama la vacanta de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Broadband a răspuns:

Dao dracu ca mi se lua
credeam ca sunt singurul laughing

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă doriţi să scăpaţi definitiv de aceste reclame, intraţi aici:
http://www.tpu.ro/......extensia/!
Este simplu/uşor şi chiar funcţionează.
Baftă!

| ღAnonimღ a răspuns:

Pe cine nu! ne tot baga astia la reclame de ne innebunesc, nu alta.
si cand te gandesti ca fac la bani pe ele...

| Bezea a răspuns:

Ce reclama?

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim1234567899999 a răspuns:

Da! si nu stiu cum scap de ea!

| Skylar a răspuns:

Pe toti ne enerveaza reclamele care apar din senin i mijlocu paginii si nu te lasa sa faci nimic pana nu o inchizi, SUNT TERIBILE!

| Skylar a răspuns:

@Biterphobia probabil acum vrei sa platesc si ca intru pe google, nu e de ajuns ca platesc internetu? in plus putea sa le puna pe margine nu in mijlocu paginii, da romanu cum e roman...

| Azalea a răspuns:

Da! ma enerveaza extrem de mult! ar trebui sa facem ceva contra ei!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da pentru ca apare si pentru ca trebuie sa astept inca 7 ani pana apare x'ul ala mic si dulce :-W, of!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De fapt am auzit ca exista un program care te ajuta sa nu iti mai apara reclamele. Nu cred ca vrei sa instalezi da daca vrei sa scapi definitiv de ele fa un efort. La urma urmei si pe mine ma enerveaza.

| ToxicDump a răspuns:

Foarte mult!

| MereVerziCuPuncteGri a răspuns:

Da ma enerveaza foarte tare pentru ca trebuie sa astept pana apare x

| xKittyx a răspuns:

Logicccstraight face