| M25M a întrebat:

Ce reclama(e) va enerveaza cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| alexa90_3066 a răspuns:

Buna. Pe mine, si pe toti cunoscutii ne enerveaza reclama aia cu brazii : " Mami, noua de ce nu ne cad frunzele? "...cea mai enervanta...

| M25M explică (pentru alexa90_3066):

Ai nimerit-o fix pe cea care o urasc/detest cel mai mult, din toata fiinta mea o urasc, nu sunt cuvinte destule pentru a-mi exprima ura fata de aceasta reclama laughing

15 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Toate straight face

| VadTot a răspuns:

Reclamele facute pentru Tampoane! yeaht...

| KaterinkaBoy a răspuns:

Reclamele care contin masaje subliminale.Sunt la moda in S.U.A. dar de prin 2000 incoace vad ca au invatat si ai nostri cum sa se foloseasca de ele.P.S. Poate ca erau si inainte de 2000 dar nu le observam eu.Acum crap de draci cand vad cat de meschini pot fi unii doar ca sa faca bani.

| Xtadelo a răspuns:

...Catena straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In general cam toate reclamele ma cam enerveaza, deoarece cand ti-e lumea mai draga si sa zicem ca ai un film, sau o emisiune preferata, atunci hop cu reclamele!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Noua Adria cu flori de soc"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=_hOe68noTJc
Ăstea cu semi-cocalarul de smiley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gărgăriţă riţă
Zboară-n poieniţă
Şi-oriunde te-oi aşeza
De-acolo voi mânca.

| Inemes a răspuns:

Am uitat. Nu ii dau asa mare importanta.

| SkizoMetal a răspuns:

Toate.

| M25M explică (pentru SkizoMetal):

Hai, ma, ca esti rautacios, nu pot fi chiar toate enervante, poate majoritatea insa toate este mult spus.

| SkizoMetal a răspuns (pentru M25M):

Sunt fată. laughing Şi am zis toate pentru că nu prea mă uit la televizor şi nu prea am văzut reclame care să-mi placă.

| tinerelul a răspuns:

Pe mine ma enerveaza reclama Haribo macht Kinder froh. Din Romania nu stiu sa ti spun ca sunt de 3 ani plecat din tara. Dar ti am zis una din Germania.

| BoAAAAA a răspuns:

Gărgăriţă riţă
Zboară-n poieniţă
Şi-oriunde te-oi aşeza
De-acolo voi mânca.