| danbnz a întrebat:

Pentru admini:
Se poate sa implementati un night mode pentru TPU?
Ma distrus albul asta...

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da exista dark theme https://chrome.google.com/webstore/category/collection/dark_themes
eu am ameteli daca stau mult timp, ameteli, dureri de ochii, e naspa

| danbnz explică (pentru RAY):

Stiam de temele din chrome. Nu schimba aspectul paginii TPU.
Ar fi buna una cum are magic actions pentru Youtube.

| danbnz explică (pentru RAY):

Jobul meu e in fata unui pc... uneori 12, chiar 16 ore pe zi, de 15 ani incoace.
Si eu am problemele astea cu dureri de ochi si ameteli si nu am gasit rezolvare. O solutie ar fi munca mai putina dar deh, in ziua de azi trebuie sa tragi ca un animal de povara.