| Georg13 a întrebat:

Pentru ce sunt puctele primite la raspunderea intrebarilor din oracol? Pot face ceva cu ele?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Gy0happy
aceste puncte primite la oracol in urma raspunsurilor tale, se adauga la punctajul tau de la profil, datorita acestor puncte/raspunsurilor tale pe site, urci in clasament.
O zi minunata sa aihappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru caramela):

Nu sunt de acord cu asa ceva, intrebarile din oracol sunt intrebari ce le intalnim si pe site, asta inseamna sa trisam.

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna dimineata! vrei sa ne "batem"?hee hee atunci cauta adminii ei au facut regula astahee hee
O zi frumoasa sa aihappy

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar nu trebuie sa trisezi, doar sa raspunzi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Este ca si cum as raspunde la aceeasi intrebare de doua ori, nu este corect

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu se contabilizeaza numai o singura data.

7 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Punctele pe care le primesti se adauga celor pe care le ai in comunitate si te ajuta sa cresti in rank.
Mai multe detalii gasesti pe blog, la http://www.tpu.ro/blog/?p=3508 si http://www.tpu.ro/blog/?p=3502

| CautNume a răspuns:

Se adauga la punctajul tau total ce te ajuta sa cresti in Rank, dar oricum nu conteaza pe ce loc te afli, conteaza sa ajuti cat mai multa lume.