| BlueByte a întrebat:

Pentru cei care administreaza acest site.Bai fratilor, nu vi se pare o prostie imensa ca dupa ce raspund la fiecare intrebare sa fiu obligat sa raspund feedback-ului vostru? Chiar credeti ca o sa fie un sondaj bun cand de fiecare data trebuie sa raspund la aceleasi intrebari stupide? Utilizatorii de pe TPU pot sa completeze feedback-ul aleatoriu, fara ca voi sa obtineti un rezultat final real.Multumesc!

8 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Draga dar nu este obligatoriu sa completezi. Poti sa treci peste el si raspunsul tau va fi postat.

neluL
| neluL a răspuns:

Ti-a raspuns bine @EmaS

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy e adevarat ce zici tu, dar exista optiunea de a da pass..si nu trebuie sa te enerveziwinking
O zi frumoasa sa aihappy

| CautNume a răspuns:

Nu te obliga nimeni sa completezi.

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Dar nu este neaparatsa il completezi. Acela il completezi doar daca intrebarea n-a fost scrisa corect, la categoria corecta si etc.

Deci daca NU vrei sa o completezi treci peste ea pentru ca oricum va fi pus rasunsul.

Succes si o zi frumoasa.

| BlueByte explică (pentru εʟʟα1Зcσσʟ):

Merci!

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns (pentru BlueByte):

Cu placerehappy. Si astept funditapuppy dog eyes