| BlueByte a întrebat:

Pentru cei care administreaza acest site.Bai fratilor,nu v-i se pare o prostie imensa ca dupa ce raspund la fiecare intrebare sa fiu obligat sa raspund feedback-ului vostru? Chiar credeti ca o sa fie un sondaj bun cand de fiecare data trebuie sa raspund la aceleasi intrebari stupide? Utilizatorii de pe TPU pot sa completeze feedback-ul aleatoriu, fara ca voi sa obtineti un rezultat final real.Multumesc!

4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Si eu primesc acel formular de fiecare data cand raspund la o intrebare dar chiar nu ma deranjeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dapa ce dai raspuns si ti-a aparut acel feedback inchizi tab-ul de la browser si gata, nu esti obligat sa raspunzi, raspunsul oricum se posteaza si fara sa completezi tu ala...

| umbrax a răspuns:

Mda chiar si mie mi se pare cea mai mare prostie

| BlueByte explică:

Yuuuuhuu,astept raspunsuri domnilor!