| anonim_4396 a întrebat:

Pentru un raspuns castigator de pe TPU, cate puncte se acorda?
fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
100 de puncte aduse de fundă și câteva în plus în funcție de reacția la întrebare (primul răspuns, al doilea, etc.).
Pa, pa.

8 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Deci 100 de puncte valoreaza un raspuns castigator.

| alexs99 a răspuns:

In cazul in care un raspuns de-al tau este castigator ti se acorda 100 de puncte.

| mimiwewem a răspuns:

Bună. Îți acordă 100 de puncte.

| HighByTheBeach a răspuns:

Salut!
Pai un raspuns castigator (funda)= cu 100 puncte.
Sper ca te-am ajuatat. Bye!

| xCrazyGirl a răspuns:

Nu stiu. nu mi-a dat nimeni fundita pana acumhee hee

| SirGeo a răspuns:

Niciun punct cel care vrea ati poate da daca nu, nu.

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Nu se acorda puncte doar daca vrea cel/cea care a scris intrebarea si vrea pe langa ai da funda ii poate da si 10 punctewinkingPa pa!

| anonim_4396 explică (pentru Alexutz_Vladutz_1998):

Se da puncte la orice raspuns daca nu ai observat straight face