| Iulian922 a întrebat:

Pot sa devin utilizatorul zilei daca sunt junior?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da.

| Iulian922 explică (pentru NOname):

I-am dat raspunsul castigator lui NOname fiindca e in prietenie cu mine?

12 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Da.

| Lightning1997 a răspuns:

Da,se poate sa primesti acest titlu si daca esti junior.

| ÐÿÅ a răspuns:

Da, cu siguranta!

| KristalPop a răspuns:

Da, poţi.

| Iulian03 a răspuns:

Da poti.

| Ramona000 a răspuns:

Da

| Zuzazozo a răspuns:

Parerea mea este ca poti deveni utilizatorul zilei chiar daca esti un junior.

| DyaLove a răspuns:

Da poti. big grin

| Julyanne a răspuns:

De cen-ai putea fi utilizatorul zilei chiar daca esti junior.Aici,la TPU s-a creat un fel de familie in care cu toti suntem egali, indiferent de varsta.

| Iulian922 explică (pentru Julyanne):

Starluly, daca imi mai raspunzi la o intrebare si raspunsul imi place iti dau tie raspunsul castigator.

| Pikachu99 a răspuns:

Da