| imifacuncontincarescriucudiacritice a întrebat:

Pot sa editez intrebarile si raspunsurile mele dupa ce sunt aprobate? Daca da, cum? Dau funda si vot!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa le editezi doar daca mai au optiunea Editeaza. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti user nou pe site. Trebuie sa mai strangi niste puncte, sa mai treaca putin timp si apoi vei putea sa-ti editezi postarile in termen limita de 24 ore. Va fi disponibila functia si pentru tine. Intrebarile se pot edita doar pana la 12 noaptea in aceeasi zi, adica intr-un interval mai mic de cateva ore, daca postezi seara.

| andreisandu28 a răspuns:

Ba da ai cum sa le editezi daca sunt aprobate le poti edita iti apare sus editeaza

| KrIsSs_4520 a răspuns:

Nu ai cum sa le editezi...sad