| anonim_4396 a întrebat:

De ce intrebarile si raspunsurile mele sunt aprobate cam in 3 zile? Adica vreau sa raspund primul la o intrebare si cand vad nici in 2 zile nu a fost aprobata! Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Stai linistit asa se intampla la toti si la mine era asa la inceput! acum nu mai e asa! trimite-i un mesaj Ralucai si te va rezolva ea(eu cand am o problema apelez la ea si mereu ma ajuta) dai la ''contact'' in partea dreapta sus! succes!

1 răspuns:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eşti nou pe site. Trebuie să treci de un anumit număr de răspunsuri ca să nu mai treci prin moderare. Ai răbdare.