| Roby67 a întrebat:

E normal ca toate intrebarile si raspunsurile mele sa dureze asa de mult pana sunt aprobate? (intre 12 si 24 de ore?)

Răspuns Câştigător
| dynasmile21 a răspuns:

Wow. iti sunt aprobate intrebarile? eu din 28 decembrie mai astep. incep sa ma satur!
si acum la intrebarea ta. da este normal mai ales daca esti nou pe site. cu timpul se vor aproba muuuult mai repede big grin

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Esti nou pe site. Deocamdata tot ce trebuie sa faci e sa raspunzi la cat mai multe intrebari, in aproximativ 2 zile o sa ti se aprobe pe loc.winking Succes!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Esti nou si de aiawinking
Dupa ce vei da mai multe raspunsuri se vor aproba mult mai repeewinking