| alexandradlr a întrebat:

Poți trimite mesaje la statutul junior pe TPU?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, dacă cel căruia îi scrii a bifat la "setările contului" că acceptă să primească mesaje de la toti userii TPU, indiferent de statutul lor pe site (juniori+seniori). Sunt destui utilizatori care acceptă mesaje de la toti, altii accepta doar de la userii seniori, iar altii doar de la cei pe care ii au in lista cu prieteni.
Încearcă, poate că ai noroc.
Dacă nu reușești, îi poți trimite felicitare (din setări, caută unde scrie "Trimite o felicitare"), e la liber pentru toti utilizatorii siteului.

| dannyel86 a răspuns:

Incearca, si ai sa vezi. happy Cand mi-am creat eu contul, scria in regulament faptul ca cei cu statutul "Junior" nu pot trimite mesaje private. Poate intre timp s-au schimbat lucrurile.winking