| iurikas4 a întrebat:

Pret TPU! sunt un membru nou al acestui site si vreau sa stiu ce inseamna aici pe TPU la dau funda?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Păi, în dreptul fiecărui răspuns este o panglică portocalie (gri). Pe ea scrie „1", și dedesubtul ei scrie „ Declară răspunsul câștigător". Când vei apăsa pe acea panglică o să te întrebe următorul lucru: „Ești sigur că vrei să alegi răspunsul ca fiind câștigător?", iar tu apeși „OK", dacă ești sigur.
Atenție! Ai decât 5 zile la dispoziție!
PS: Celui care i-o vei da, va primi 100 de puncte!
Noroc.

| iurikas4 explică (pentru hideaway):

Multumesc iti dau fundabig grinprietene

1 răspuns: