| anonim_4396 a întrebat:

Rog un administrator/editor să rezolve această problemă:
"Bună seara,am o problemă şi vă rog frumos să o remediați,am căutat pe Imagini Google "resurse extraatmosferice" şi uitându-mă la imagini am văzut o poză cu mine, care este de profil pe Facebook şi pe site-ul/comunitatea TpU...Vă rog frumos să rezolvați această problemă pentru că nu vreau să mi se afișeze identitatea și altele...Mulțumesc!"

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ti ai asumat asta cand te ai logat cu profilul de Facebook pe TPU. Google a indexat pagina, ce sa ii faci, aia e.