| claudyu_7346 a întrebat:

Sall sunt nou p aici d cateva zile ma costa ceva ca mi-am facut cont p TPU?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ţi-a cerut cineva bani, când te-ai înregistrat?

Nu, totul este gratuit.

P.S. Factura de curent se pune?batting eyelashes

caramela
| caramela a răspuns:

Bun venit pe acest site TPU, nu nu te costa nimic, doar sa ai timp si rabdare pentru a raspunde intrebarilor adresate de cei inscrisi pe TPU. La inceput cand m-am inscris si eu, nu eram sigura ce am facut si tot asteptam sa vad factura de la internet, dar nu s-a intamplat nimic, si uiteasa a trecut un anisor...love strucklove struck de cand sunt inscrisa pe acest site...o zi bunahappy

| Maariiaa a răspuns:

Bună.

Contul pe TPU nu costă nimic, stai liniștit.
Contul este gratuit.

Numai bine!

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Te costa timp si timpul inseamna bani.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și nu poți scrie "pe" sau "salut"? Să știi că nu te taxează nimeni aici, nici măcar pentru cât de mult(complet) scrii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Nu, nu costa nimic.
P.S: Bine ai venit printre noi.
Pa, pa.