| michelle21 a întrebat:

Sall... mi-am facut cont

Răspuns Câştigător
| ღClauuღ a răspuns:

Bun venit!

6 răspunsuri:
| FlorinaGeorgiana a răspuns:

straight face nu te poti abtine?

| FlorinaGeorgiana a răspuns:

Buna! Iti garantez un lucru:aici o sa razi foarte mult de persoanele care fac intrebari stupide sau de cei care dau raspunsuri stupide si nu da atentie celor rautaciosi precum Brutus90, 90SecDeViata sau caddilac happy

| CapitanuSemafor a răspuns:

Nu am dormit noaptea trecuta de grija daca ai reusit sa-ti faci cont sau nu. Acum pot respira usurat.

Răspuns utilizator avertizat
| Moler a răspuns:

Salut! Sper ca nu esti obsedat sexual precum sunt multi de pe TPU (multi copii de maxim 14 ani cu intrebari stupide legate de sex...)

| NikDeZis a răspuns:

Bravo tie!