| PinkySilvia a întrebat:

Cine stie cum sa schimb poza de profil de la TPU? funda...big grin

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă te uiți în stânga paginii, vei vedea că îți apare un chenar ce cuprinde mai multe opțiuni : „Vizualizare profil", „Editare date logare", Editare profil".
Tu dai click pe „Editare profil", iar după aceea, pe „Alege fișierul".
Poza pe care o vei încărca va apărea tocmai luni, în jurul orelor 12:00 - 14:00, dat fiind faptul că ai schimbat-o într-o zi de vineri, iar în week-end administratorii nu aprobă pozele.
Baftă!

| ChocaholicBi a răspuns:

Dap
Pas1 : Te duci la bara unde scrie ''Esti logat ca...'' si dai click pe editare profil
Pas2: Mai jos trebuie sa fie o iconita cu ''Choose file''
Pas3: Dai click pe ea si iti alegi poza dorita
Daca nu merge inseamna ca fomatul nu este bun sau ca este pream mica sau prea mare.
Succes si sper ca ti-am fost de folos! happy