| spider a întrebat:

sunt nou pe aici, cum as putea sa imi motific contul? eu momentan sunt pe telf, si nu gasesc pe nicaieri 'edit'. multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Contul pe TPU poti sa-l modifici de la Editare date logare (numele de utilizator si parola). Modifici numele de utilizator si dai Modifica, la fel si la parola, dupa ce ai scris ce-ti cere. Succes si numai bine!

neluL
| neluL a răspuns:

Intra de pe un PC aici http://www.tpu.ro/site-users/edit/ si iti modifici datele tale apoi dai clik in josul pagini pe Salveaza profilul
Bafta!

| xMary a răspuns:

Pai in partea stanga, ai un dreptunghi si acolo sunt mai multe. Dai la "Editare date de logare" sau "Editare profil" [depinde 'de ce vreai sa editezihappy ].

Sper ca te-am ajutathappy. Funda?:d