| noe02fil a întrebat:

Acum un an am primit un mesaj de ziua mea, un mesaj lung. Fiind curioasă de autenticitatea sa, am căutat mesajul pe google. Era scris de către o anumită persoană pe acest site, TPU. Însă acum, după atâta vreme, nu mai am nici mesajul și nici nu-l mai găsesc printre miile de mesaje. Mă puteți ajuta? Era un mesaj nu tocmai scurt, scris din inimă. Aș vrea să-l găsesc, este o amintire dragă mie.
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fix acul in carul cu fan vrei tu

| LPCTSTR a răspuns:

Dacă-i mai știi username-ul, îl poți căuta.

| teo530 a răspuns:

Da-i pe prima pagina TPU pe cauta raspunsuri si intrebari si scrie cateva cuvinte cheie din acel raspuns, doar asa il mai poti gasi. Daca nici asa nu il gasesti inseamna ca a fost sters de moderatori sau de cea care a postat raspunsul respectiv. Bafta la cautat!