| Doctorfishadi a întrebat:

Salut.Am fost ales ca si campion al zilei pe 17 decembrie,am trimis un email la TPU,mi-a raspins si a zis ca de indata ce premiul pleaca catre mine o sa ma contacteze prin email, dar nu s-a mai intamplat nici in prezent.Este normal sa intarzie asa mult? Fratele meu mai mic vrea premiul, pentru el l-am castigat.Multumesc!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Şi eu am câştigat pe 10 decembrie 2013 şi, deocamdată, NU am nici o veste happy

Ai RĂBDARE că mai durează...

Avem DOAR 2 Admine şi NU pot face munca a 10 persoanewinking

Oricum, premiile se trimit după ce se primesc toate datele de contact, de la toţi userii care au câştigat în decembrie.
Având în vedere că a fost şi vacanţă, iar activitatea adminelor a început mai târziu şi cu o MULŢIME de probleme din perioada vacanţei ( care necesitau rezolvare ), au rămas puţin mai în urmă.

Toate cele bune.

6 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Îi poţi întreba chiar pe ei, completând următorul formular http://www.tpu.ro/contact
Cu siguranţă îţi vor da un răspuns :)
Succes!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
doar Alexandra/Cristina te poate lamuri
http://www.tpu.ro/contact
maine dimineata poti trimite un mesaj
O srata frumoasa sa ai:)

| OnuOnulică a răspuns:

Și cu cine te-ai duielat pe 17 decembrie? laughing

| Doctorfishadi explică (pentru OnuOnulică):

Eeeee,domnu onu, stii mai bine. Oricum vad ca ai castigat si tu in alte zile.Bafta la castiguri a si a fost o lupta grea, nu m-ati lasat deloc in fata dar pana la urma am castigat.Muulta bafta cum ziceam.

| OnuOnulică a răspuns (pentru Doctorfishadi):

Ai meritat ai fost mai bun ca mine, adi! happy... oricum a fost o luptă grea și pentru mine dar și pentru tine.winking