| AxyTM a întrebat:

Salut am o MARE problema. Uneori primesc raspunsuri si nu pot sa le vad. De exemplu, astazi am primit raspuns, in urma cu 10 minute si cand dau la pagina unde am pus intrebarea, raspunsul nu apare. Am mai patit chestia asta. Care e problema?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Da,ştiu te înţeleg. şi mie mi se întâmplă asta acum!
Sunt probleme tehnice cu server-ul deoarece e suprasolicitat şi de asta trebuie să ai răbdare.
Dă mai multe refresh-uri şi ar trebui să îţi apară.
Ca să te lămureşti mai bine despre ce este vorba poţi spune problema ta la "Contact" http://www.tpu.ro/contact
Baftă şi nu uita "Răbdare, răbdare şi iar răbdare"

1 răspuns:
| Loreen777 a răspuns:

Pai am impresia ca TPU Admin, ti-a sters intrebarea de pe site din cauza ca poate ai folosit cuvinte urate sau se poate ca ei sa nu fi citit cu atentie intrebarea si din cauza asta sa le fi parut ca e ceva neregula cu ea.Nu trebuie sa te nelinistesti, si mie mi s-a intamplat.happySi ca rezolvare, te duci in casuta cu portocaliu de sub notificari si vei vedea pe-acolo scris asa:Intrebari/Raspunsuri sterse de Admin. Sper ca te-am ajuttwinkingFunda?rolling on the floor