| misu2315 a întrebat:

Am pus mai demult o intrebare si cand ma duc la "Intrebarile mele" nu o mai gasesc si nu numai una ci mai multe.
Se poate sa fi fost stearsa? Nu avea nici un caracter obscen adica indeplinea conditiile.

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/continut-sters-admin/
Dai click si vei vedea intrebari/raspunsuri sterse.
O zi buna sa ai:)

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, este posibil să fi fost ştearsă :(

În acel caz, o găseşti în secţiunea "Postari sterse de Admin" din grila portocalie/stânga sau direct la linkul :
http://www.tpu.ro/continut-sters-admin/

Toate cele bune.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Caută la categoria "Postări șterse de Admini" și verifică...
În mod sigur, ai s-o găsești. Iar motivația o vei afla, doar dacă scrii la contact. Poate a fost eliminată de moderatori, nu de adminii, sub pretext că e irelevantă. Motive se găsesc destule. straight face

| Fatamuntilor a răspuns:

In mod normal intrebarea respectiva ar trebui sa apara aici http://www.tpu.ro/continut-sters-admin/
Deschide,,caseta'' ce apare imediat sub postata, bifeza casutele ce apare acolo si trimite la admini.
Luni vei primi raspuns pe e-maiul cu care te-ai inscris, dar postarea NU va aparea pe site, indiferent de motivele cu care a fost stearsa!

| lpavel a răspuns:

Asa crezi tu, dar daca era totul ok atunci nu se stergea... big grin

| MskDesign a răspuns:

Probabil nu respecti anumiti termeni sau conditii de utilizare a site-ului.