| Betty18 a întrebat:

Ultima intrebare pe care am pus-o aseara mi-a fost aprobata direct ba chiar am primit si 3 raspunsuri...acum cand dau la Intrebarile mele nu imi apare acea intrebare iar celelate da...nu era nimic obscen ca sa zic ca mi-a sterso.imi poate spune cineva de ce? pls

3 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel! si nu stiu ce sa fac straight face
eu una voi pune intrebare inca o data straight face
sper sa nu mai dispara worried
xoxo, mary

| RappK a răspuns:

Naspa rau faza asta si mie mi s-a intamplatcrying...si aveam nevoie de raspunsuri...probabil greselile site'ului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu trebuie să fie o întrebare obscenă, ci pur și simplu nu a respectat politica site-ului.
Pa, pa.