| Biia a întrebat:

De ce mi s. a sters o intrebare pe care am postat. o? Nu o mai gasesc la "Intrebarile mele". Imi poate spune cineva de ce?

Răspuns Câştigător
| aniiledha a răspuns:

A fost raportat ca continut obsecent/ilegal, Caracter irevelan sau neinteligibil sau spam de cel putin 5 persoane

2 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Inseamna ca a fost raportata de cineva ca: Conţinut obscen/ilegal; Caracter irelevant sau Neinteligibil sau spam

| crazycolor a răspuns:

Probabil ca cineva ti-a rapportat-o, iar "conducatorul" acestu-i site este obligat sa o stearga.