| Jesss a întrebat:

Stiu ca este o intrebare stupida dar stie cineva care ar putea fi motivele pentru care nu mi se vede poza pe TPU? Adica daca dau la "editare profil " imi apare dar cand dau " vizualizare profil " nu este nicio poza! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AnneMarri a răspuns:

Buna desire
trebuie sa astepti ceva timp, cam vreo 2 zile pina cind poza va aparea pentru ca trebuie sa se actualizezehappysper ca ai inteles

5 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Ma bucur ca te-am putut ajuta draga desirehappyaa si da, noi iti vedem poza

| aliceinchains a răspuns:

Buna. Trebuie sa astepti, in maxim doua zile o sa-ti apara poza. Bafta, zi faina!

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Asteapta putin ca sa se incarce poza si mie mi s-a intamplat asa. daca nu e asta atunci nu stiu ce e

| Jesss explică:

Am uitat sa va intreb daca voi o vedeti? big grin

| Jesss explică:

Merci pentru ajutor. Acum am inteles happy