| FoReVeRyOuNgBiTcH a întrebat:

Am o mica problema. Mi-am incarcat o poza pentru TPU, dar atunci cand raspund la o intrebare nu-mi apare poza si nici cand imi vizualizez profilul. Cand intreb ceva imi apare si cand dau editare profil, de asemenea. Data trecuta cand mi-am pus poza s-a intamplat tot asa, dar pana la urma a aparut mereu. Ce pot sa fac sa imi apara mereu?

Ofer fundita pentru cel mai bun raspuns! kiss

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Buna pufosheniawinking Nu este baibig grin Deci daca dai astazi 100 de raspunsuri, dabia maine ti se valideaza si t se calculeaza scorul...rankul,deci posibil ca maine sa iti apara poza la profilwinking Asa mi s-a intamplat si mie asteapta pana maine si dca este asa imi dai funda, o zi bunahappy

3 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Ziua viitoare apare scorul, poza, etc.Inafara de Playlist, acesta apare imediat.
Atunci se "updateaza".O zi buna si pace in suflet.

| ZK a răspuns:

Poza va apărea mâine. Dacă e weekend nu se lucreză aşa că nu are cine să o aprobe, deci durează mai mult până apare.Dar asta e doar cu poza.Scorul, rankul şi răspunsurile apar a doua zi.Baftă!

| FoReVeRyOuNgBiTcH explică:

Acuma' imi aparebig grin Mersi oricum ca m-ati lamurit kiss