| anonim_4396 a întrebat:

De ce uneori nu se aproba un raspuns, de exemplu daca vreau sa adaug ceva la o intrebare de-a mea? Am incercat de vreo 10 ori sa postez ceva, apare la numar ca-s mai multe raspunsuri dar nu apare raspunsul. Spune ca a fost adaugat dar nu-l vad. Mai e o intrebare la care au raspuns 3 persoane si imi apar 3 raspunsuri la numar, dar cand dau sa vad raspunsurile sunt vizibile doar 2. In primul rand ca daca esti nou dureaza prea mult pana se aproba o intrebare, apoi unele raspunsuri/adaugari la intrebarile tale nu sunt afisate, sau nu sunt afisate toate raspunsurile altora. VI SE PARE NORMAL? NIMENI NU FACE NIMIC SA IMBUNATATEASCA SITE-UL ASTA? CONCLUZIA! NIMIC NU MERGE BINE-N ROMANIA! punct.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Username, normal, ca au aparut. big grin
Toate postarile apar cu o mica intarziere (n-are importanta vechimea ta pe site), asa ni se intampla tuturor. Succes!

| AdelaPopescu a răspuns:

Acum s-au pus. Au aparut mai tarziu.