| alex500 a întrebat:

Salut.Daca esti campionul zilei si castigi tricou, cum ajunge tricoul la tine?

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Daca devii Campionul zilei(adica ai dat cele mai multe raspunsuri intr-o zi si adminii le-au validat) vei primi un e-mail de la admini (trebuie sa spui adresa, marimea tricoului etc...) si ei il vor trimite.Tricoul il primesti in cateva saptamani.

7 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna, Alex!
Iata cum decurge procesul: noi validam castigatorul zilei, apoi ii trimitem un e-mail si ii cerem datele personale (nume, adresa, numar de telefon) si marimea la tricou. Dupa ce avem datele campionilor zilei dintr-o luna si-am produs tricourile conform marimilor cerute, trecem la expedierea lor, prin curier sau posta, in functie de locatie.
In sate si comune, de exemplu, alegem expeditia prin posta.

Alexandra - TPU

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
in momentul care tu intri in posesia cadoului, vei fi contactat prin e-mail de admini pentru datele tale de contact, si prin curierat rapid, vei primi acasa cadoul, nu trebuie decat sa semnezi de primire...
O zi frumoasa sa aihappy

| CautNume a răspuns:

Prin curier, chiar la tine acasa.

| alex500 explică (pentru CautNume):

Pai si de unde stie curierul unde stau?laughing
Spune-mi mai detaliat, te rog!

| CautNume a răspuns (pentru alex500):

Daca devii Campionul zilei(adica ai dat cele mai multe raspunsuri intr-o zi si adminii le-au validat) vei primi un e-mail de la admini (trebuie sa spui adresa, marimea tricoului etc...) si ei il vor trimite.Tricoul il primesti in cateva saptamani.

| Pricked a răspuns:

Prin posta.

| alexs99 a răspuns:

Dupa validarea raspunsurilor cei de la TPU iti trimit un mail in care tu trebuie sa le zici adresa, apoi tricoul va veni prin curier.

| mola a răspuns:

Primesti un email de la Alexandra ( administratora TPU ).