| DanielVălean a întrebat:

Cand primesc tricoul de pe TPU? Am fost ales campionul zilei in 15 aprilie dar de atunci nu am primit nimic, nici macar un e-mail cu informatiile legate de primirea acestui tricou.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Asteapta, dureaza cateva luni, o sa primesti sigur un email de la administratori. Poate dura cel putin o luna, deci mai e pana se termina luna. verifica bine mailurile, daca ai primit ceva. Daca nu, trimite un email administratorilor, ei o sa-ti ceara adresa si toate cele si poate o sa-ti spuna si o data anume.

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

TREBUIE să ai RĂBDARE!

Avem DOAR 2 Admine şi, în mod evident, NU fac faţă volumului de muncă existent uneori!
În plus, au fost şi Sărbătorile Pascale + 1 & 2 mai - deci, au avut şi câteva zile libere...

Vei fi contactat pe adresa de mail şi ţi se vor cere datele de contact ( nume + adresă + telefon ).

Iar apoi se ÎNCEPE trimiterea coletelor, după ce se primesc TOATE datele de contact, de la TOŢI userii câştigători în luna respectivă...

Îl primeşti GRATUIT ( prin curier rapid sau prin Poşta Română )!
Tricoul şi taxele de transport sunt suportate de "patronul" site-ului :)

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

În ultima perioadă, Admina Cristina a trimis e-mail-urile la sfârşitul fiecărei săptămâni - acum, DEPINDE dacă/când are timp...

De asemenea, în anumite perioade, tricourile vin mai "greu", cu întârziere :(
Eu am primit tricoul aferent datei de 10.12. 2013 cam prin 5-10 martie 2014...

Toate cele bune.

| LTAA a răspuns:

Nici eu nu am primit nimic, chiar daca am fost selectat castigator pe 16 aprilie, acar am primit acel badge de bronz cu "CAMPIONUL ZILEI". rolling on the floor

| darrio2007 a răspuns (pentru LTAA):

Bun si ala. Puncte in plus, la orgoliul personal.Al fiecaruia.

| OnuOnulică a răspuns (pentru LTAA):

Tu te plângi?
Dar eu că am câştigat de 14 ori şi am primit doar 1 laughing))

| DanielVălean explică (pentru OnuOnulică):

Acum mă știi?

| Lariiiiiiii a răspuns:

Bună, citeşte aici
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717
Sper că ţi-am fost de ajutor.