| MƖӇƛƖ a întrebat:

Salut dragilor va rog ajutati-ma nu stiu cum se schimba poza de la avatar la TPU ma chinui de mult dar nu reusesc :-J funda :*winking

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

Din stânga de la "Editare profil". Poza nu va apărea automat pe tot site-ul. Are întâi nevoie de aprobarea unui admin. Deocamdată ţi se va vedea doar la întrebări, spre exemplu eu acum ţi-o văd.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#02

Ai puțină răbdare, poza îți va apărea pe profil abia mâine.

| Okami23 a răspuns:

Dai click pe editare profil-> apoi selecteaza imagine profil->browse, aici alegi imaginea si gata. mai trebuie sa astepti cateva zile sa se schimbe