| Chiri_6534 a întrebat:

Salut, ieri mi-am facut cont, si imi da eroare tehnica foarte des... Voua vi se intampla, sau e de la calculatorul si netul meu? Ce pot face sa nu imi mai dea erori? Dau fundita celui care ma lamureste. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este de la tine, la toti ni se intampla asa, este din cauza defectiunilor de pe TPU. N-avem ce face decat sa asteptam sa fie remediate. Numai bine!

4 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Nu, calculatorul şi internetul tău n-au nicio vină. Şi nouă ni se întâmplă, de vină sunt problemele tehnice de pe TPU.

| MiauMiauPisiPufoasa a răspuns:

Si mie mi se intampla. poti da restart la calculator sau sa dai refres paginii... la mine daca se da refres nu mai imi da eroare...

| aly19223 a răspuns:

Da si mie mi se intimpla si nu e de la calculatorul tau li se intimpla tuturor

| Maria_4745 a răspuns:

Asa e si la mine! Stai linistita, nu e de la calculatorul tau! Funda!