| June20 a întrebat:

Mai e cineva pe digi caruia ii da eroare cand da la cost control? Mi-am facut de ieri abonament de telefonie la ei si nu stiu ce se intampla, netul imi merge, dar mi-e frica sa nu imi faca cost. La voi merge?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

La Digi doar daca folosesti netul in roaming poti face cost suplimentar. Cand ai depasit 50 gb ti se limiteaza netul la maxim 256 kb/s dar nu esti taxat.

| June20 explică (pentru Intruder19):

Ok, deci e safe. Dacă mi s-a dat cartela de digi cu număr înseamnă ca au și dat drumul abonamentului, nu? Ca deportarea (înlocuirea numarului digi cu cel vechi pe care îl aveam) numărului se va face abia pe 18

| Intruder19 a răspuns (pentru June20):

Da, ai un numar temporar deocamdata dar te poti folosi de servicii.