| がさいゆの a întrebat:

Imi poate zice si mie cineva cum imi schimb poza de la profil(pe acest site)?

Răspuns Câştigător
| ZoeyMe a răspuns:

In casuta din stanga paginii cu portocaliu,unde scrie sus Logat ca x este o optiune,,Editare profil''.Dai click si iti va aparea,,Selecteaza imaginea profil'', dupa care,, Salveaza profilul''. Succes!

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Editare profil", selectezi/încarci o imagine şi salvezi.
Poza ta va apărea în câteva ore-zile, nu imediat.
Succes.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intri la Editare profil, clic pe Choose file, apoi alegi poza dai ok și la final pe Salvează profilul.
Atenție, poza apare în 24 de ore.
Pa, pa.

| AndreiGabi a răspuns:

Editare profil-alegeti fisierul

| eXtreme21 a răspuns:

Vezi in partea stanga ca scrie "Editare prifil". Dupa ce intri acolo mergi jos de tot la "Alegeti fisierul". Poza nu se ve schimba instantaneu, dureaza putin pana cand schimbarea va avea loc, dupa 24 de ore sigur e schimbata.
Sper ca am putut sa te ajut.

| mariacris98 a răspuns:

Pai dai in stanga la "Editare Profil", iar jos ai "Choose File". Dai pe "Choose File", iti alegi o imagine din calculatorul tau si dai pe "Salveaza Profilul" Succes!

| Ramona1 a răspuns:

Desigur.Te uiti in grila din partea stangaiar a 3-a optiune este"editare profil".Dai acolo, iar undeva jos o sa gasesti browse.Selectezi poza, iar apoi salvezi.

| Tooooo a răspuns:

DAte de logare si de acolo te descurci succes!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in optiunea "Editare Profil", iar apoi iti alegi poza dorita apasand pe "Choose File", din calculatorul tau.
Atentie! Va trebuei sa astepti cateva ore sau zile pana cand poza va fi aprobata.

| Tzitzi12 a răspuns:

Te duci la '' Editare profil '' dai ceva mai jos si vezi ca scrie ''Alegeti fisierul'' alegi ce poza vrei si Voila!