| Lava a întrebat:

Salut ma da eu aveam 72 de raspunsuri si am dat dupa aia sute de raspunsuri dc nu mi le i-s in considerare

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Actualizările de acest gen se fac o dată la 24 de ore, la 6 dimineața. Noile date vor apărea pe profilul tău mâine. Ai puțină răbdare!
Succes.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Actulizarea se face de 2 ori pe zi, restul pot fi șterse deoarece au fost ori raportate ele ori întrebările la care au fost postate prin prisma încălcării politicii site-ului.
Pa, pa.