| MartinoDean a întrebat:

Salut, sunt nou pe acest site, asa ca am cateva nedumeriri. happy Am postat cateva intrebari si mi-au fost multate in alta categorie.
Intrebarea mea este un pot pune intrebari despre IT, in ce categorie, pentru a nu mai avea probleme.
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Avem destule categori, tocmai pentru a se face departajarile, fiecare intrebare, are categoria sa.
Postarea ta se incadreaza cu siguranta la Tehnologie, asa cum au zis si ceilalti useri...
http://www.tpu.ro/tehnologie
O zi buna sa ai:)

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

I.T. = Information Technology = Tehnologia informației

Deci, poţi posta acele întrebări în categoria "Tehnologie" happy

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

La tehnologie poti posta fara probleme!