| cuvant a întrebat:

Am tot respectul pentru acest site de cand intru tot mai des aici.
Observ tot mai multe probleme sociale sau intrebari de genul acesta pe site si in aceasta categorie. Intrebarea mea e cati dintre voi au gasit solutii reale sau persoane care sa va ajute cu adevarat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sint aici pentru a ajuta, in limita regulamentului TPU.Nu ma intereseaza altceva.Imi pare rau ca nu am si posibilitati materiale ca as face-o neconditionat.Si mai sint citeva persoane, poti fi sigur de asta.Numai bine.

| cuvant explică (pentru anonim_4396):

Multumesc de raspuns

9 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Sa ne vezi la religie ce ne ajutam reciporc.

| cuvant explică (pentru harciog):

Am observat si eu ce fel de raspunsuri se dau. E un subiect destul de delicat iar multi au tot felul de sabloane in sufletul lor

| cuvant explică (pentru harciog):

Am vazut happy

| ZEU93 a răspuns:

Eu rad de aia care sunt penibili (pentru ca asa poate isi dau si ei seama de asta) si-i ajut pe cei care chiar au o problema sau necesita un sfat serios. Am primit si funde dar nu ma ajuta la nimic in viata laughing

| killforfun19 a răspuns:

Cunosc multi care chiar m-au ajutat pe acest site!

| cuvant explică (pentru killforfun19):

Ai reusit sa faci pasi spre a gasi o solutie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chiar am ajutat cu adevarat.am fost si ajutat de toti, ca de aia santem toti pintru unul, si vitavercea.

| cuvant explică (pentru anonim_4396):

Ma bucur sa aud asta