| CrImmE a întrebat:

Salut, sunt nou pe TPU si as dori sa ma ajute cineva in legatura cu postarea raspunsurilor.De fiecare daca cand dau sa raspuns la cineva nu imi apare ca si cum as fi postat.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Răspunsurile/întrebările noastre nu sunt afişate în timp real. Actualizările de acest gen se fac o dată la 10-15 minute şi toate postările noastre apar pe site cu o mică întârziere. Trebuie să ai puţină răbdare şi vor apărea.
Succes! Numai bine!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este din cauza ca programul face actualizarea postarilor din ora in ora(poti vedea la Raspunsurile mele) si atunci pot fi intarzieri de la cateva minute la aproape o ora. Daca dupa ce ai dat Doresc sa il public iti apare ca Raspunsul a fost adaugat este in regula, raspunsul o sa fie afisat cu intarzierea aratata. Doar daca nu iti apare acea confirmare trebuie sa repeti operatia de la Raspunde, pana iti apare confirmare ori iti apare, scris cu rosu, Raspunsul exista in baza de date... Succes si numai bine!

| CrImmE explică:

Va multumesc!hee hee.
Intr-un final, mi-au aparut! >big grin

| anonimulsapteun a răspuns:

Vor aparea, nu iti face griji:*