| rapsodie_5274 a întrebat:

Sunt noua si vreau sa stiu mai multe despre acest site! Unde pot afla? Adica cate puncte primesti de la o funda... si altele.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Tot ce trebuie să ştii, poţi afla, citind Întrebările frecvente:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente .
Succes!

7 răspunsuri:
| fefenaș a răspuns:

Paii... Da acolo sus la "Intrebari Frecvente" si aflii mai multe.Successwinking

| jony a răspuns:

Welcome to the jungle! laughing

| ionutz0116 a răspuns:

Intra la sectiune " intrebari frecvente " din susul paginii.Nu uita ca ai bifat la inscriere ca ai citit termenii si conditiile acestui site.

| queerkulture a răspuns:

Nu alerga după puncte, n-are rost.
Populația majoritară a site-ului este retardată xD
TPU este un gen de Yahoo Answers romanesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Documenteaza-te de aici http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pe scurt, TPU e un site prin care ajutam oamenii, le raspundem intrebarilor si suntem recompensati cu funde si voturi, o funda oferindu-ti 100 de puncte e important sa respecti categoriile, sa nu vorbesti urat, sa nu adresezi cuvinte jignitoare:)
Ceea ce se opune regulamentului site-ului trebuie raportat ( vezi 3 puncte mai jos " Continut obscen/ ilegal" " Caracter irelevant" "Neintengibil sau spam"
In rest, bun venit aici
!

| DozaDeVise a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

gasestitot ce vrei aici

funda?¿

| AstadaNume a răspuns:

Ceau:* Bine ai venit printre noi>big grin