| Prettymadam a întrebat:

Am 13 ani si as vrea sa citesc o carte, as vrea sfaturi! Ceva ce sa fie in biblioteca.

6 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

'Dansând cu moartea' de Jeffery Deaver. E un thriller psihologic pe care l-am citit recent, destul de bun.

| 이벨 a răspuns:

Sunt sigura ca seria "Harry Potter" e foarte potrivita pentru tine. Sigur iti va placea. Eu am citit-o la 15 ani si mi-a placut foarte mult. In caz ca ai vazut filmele sa stii ca nu s-au ridicat la calitatea cartilorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mara(da-mi replay daca ai citit-o)

| Victor979 a răspuns:

Baltagul, singur pe lume, romanul adolescentului miop, alchimistul

| Antonia_6316 a răspuns:

Iti recomand cartile din colectia Chic, gen :"iti amintesti de mine?","clubul sotiilor nr 2" si multe altele. sunt minunate

| ReapWhatYouSow a răspuns:

"Bel-Ami"-Maupassant,"Suferintele tanarului Werther"-Goethe,"Strainul misterios"-Mark Twain...