| SporeBox a întrebat:

Am citit cele 40 de intrebari despre TPU si as vrea sa ignor un utilizator din anumite motive. As vrea sa imi spuneti daca va fi anuntat ca l-am ignorat si daca imi va vedea intrebarile/raspunsurile.

Răspuns Câştigător
| Elena9328 a răspuns:

Nu va fi anunțat, dar va vedea întrebările tale și când va vrea să răspundă i se arată că este ignorat

4 răspunsuri:
| teo530 a răspuns:

Nu-i vezi postările nici el ție nu îți mai poate trimite nici mesaje

| Danielul123 a răspuns:

Nu va mai vedea activitatea ta, dar isi va da seama ca l-ai ignorat.

| SporeBox explică (pentru Danielul123):

Stiu ca isi va da seama dar vreau sa imi spui daca va fi anuntat de TPU

| Danielul123 a răspuns (pentru SporeBox):

Nu, nu va fi.