| farapoveste a întrebat:

Hey TPU!
Am o mica intrebare:
De ce se aproba asa greu raspunsurile si intrebarile?
Sunt utilizator Junior, oare de aceea este oare?
Dar de ce acesti juniori nu pot posta intrebari maxim 5 pe zi? Dar numai 5 raspunsuri pe zi?
Si n-as vrea sa imi dati copy paste si sa-mi spuneti cu cuvintele voastre pentru. a intelege mai bine. Dau funda! ????????

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Raspunsurile se aproba mai greu pentru ca dureaza 1-4 minute procesarea lor si mai ales ca sunt aprobate si unele editate inca manual de editorii acestui site.
Esti utilizator junior pentru ca nu ai dat inca 100 de raspunsuri.
Raspunsuri ca utilizator junior poti posta cate vrei, doar la intrebari ar fi ceva dar nu stiu sigur daca limitarea este pentru a evita spamm-ul.