| Torreto a întrebat:

Am o intrebare, ma joc pe un server de CS1.6 (zm.j2p.ro)si am admin pe acel server, si am facut multe poze (reclamatii) si nu gasesc folderu cu pozele.Imi puteti spune foarte explicit? Funda.(explicit adica de ex: in folderu lalaa este acolo sldlas si in sldlas este nu stiu ce de ex).

4 răspunsuri:
| BogdanDediu a răspuns:

Intri in counter dupa dai cstrike si acolo gasesti poza!

| Torreto explică (pentru BogdanDediu):

Esti nob, asta e foarte explicit? nici macar nu este acolo..invata ma ce inseamna,, explicit"

| BogdanDediu a răspuns (pentru Torreto):

Cat de prost sa fii! e foarte explicit!

| Torreto explică (pentru BogdanDediu):

Ce noob ma si prost poti sa fii. Nici macar nu e acolo, invata + nu spune daca nu stii fraiere.