| alexandra777 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa pun o poza pe profilul meu?

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Buna!
In partea stanga unde ai,, Logat ca alexandra777'',o gasesti,, Editare profil''. Apoi, te uiti unde scrie,, Selecteaza imagine profil'', cauti in calculator ceea ce doresti, dai de 2 ori click si Salveaza.
PS: Dureaza 24 de ore pana este acceptata.

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Urmezi pașii:
Paul 1: http://i.imgur.com/xo8eNF7.jpg
Pasul 2: alegi o imagine (descărcată) din calculatorul tău:
http://i.imgur.com/CkcQQYW.jpg
La final, nu uita să SALVEZI (Pasul 3)!

| alexs99 a răspuns:

Pentru a-ti pune o poza la profil trebuie sa intri la "editare profil", sa dai click pe rasfoieste, sa alegi imaginea din calculator si apoi sa salvezi.

| BountyWG a răspuns:

Buna alexandra:In partea stanga unde ai,, Logat ca alexandra777'',o gasesti,, Editare profil''. Apoi, te uiti unde scrie,, Selecteaza imagine profil'', cauti in calculator ceea ce doresti, dai de 2 ori click si Salveaza.
PS: Dureaza 24 de ore pana este acceptata. Sau chiar mai putin.O zi buna sa ai.
Pa, Pa!

| MoglanEliza26 a răspuns:

Buna! Unde scrie logat ca..., dai in jos pana gasesti " Editare profil ". Apoi, dai click la " Selectare imagine ". Cauti in calculatorul tau poza pe care vrei. Selecteaz-o ( dublu click pe poza ), si dai Salvare Profil. Poza va aparea in cateva minute/ ore / zile.
** Nu lucreaza in Weekend.
- Succes!