| AdyAl3xa a întrebat:

Am o problema...Cand vreau sa raspund la o intrebare imi scrie ca sunt necomfirmat si ca trebuie sa retrimit e-mailul de confirmare.L-am trimis cred ca de vreo 100 de ori si nu-mi apare nimic cand intru pe id.DC? Spuneti-mi va rog ce trebuie sa fac DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Există posibilitatea ca adresa ta de mail să nu fie una corectă și să nu primești mesajul de confirmare.
În acest caz ar fi bine să îți schimbi adresa de mail cu una funcțională și pe care să te poți loga. Poți face acest lucru direct din contul tău la secțiunea "Editare date logare", unde poți adăuga noua ta adresa de mail.
Te pup!

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Trebuie să intri pe mail, nu pe mess, și să cauți și în „Spam" dacă nu-l găsești în „Inbox" (primite).
https://login.yahoo.com/config/mail?.intl=us
Baftă!