| AIKOcaNoNYu a întrebat:

SAlut TPU!
Am o problema cred eu ca gravabatting eyelashes
Nu stiu sa dau "fundita"
Plsss, ajutati-ma:*

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Atunci când primeşti răspunsuri la o întrebare vezi că în dreapta răspunsului se află "Alege câştigător" dă click acolo apoi o să-ţi apară încă o întrebare Dacă eşti sigură că îl declari câştigător şi apeşi pe da happy

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cand iti raspunde cineva. apesi funda aia din dreapta raspunsului!

| SamSon a răspuns:

In dreapta fiecarui raspuns e o fundita pe care scrie declara raspunsul castigator, dai click acolo!

| Rebe97 a răspuns:

Buna! Cand citesti raspunsurile uita'te in partea dreapta a monitorului si trebuie sa iti apara in dreptul raspunsului ''Alege raspuns castigator'' si dai click acolo happy

| xAndraax a răspuns:

In dreptul raspunsului pe care vrei tu sa il alegi castigator o sa iti apara o fundita. dai clik pe ea si o sa te intrebe daca vrei sa alegi raspunsul castigator, daca vre apesi pe da, daca mai vrei sa astepti pentru un alt raspuns mai bun care sa te multumeasca in totalitate atunci dai anulati. P.S. : potii incerca pe rasp. meu tongue laughing

| Monica_7453 a răspuns:

Dupa ce ai raspunsurile iti apare in dreapta la raspuns o FUNDA mare.Si acolo scrie: Alege castigatorul. Dai clik si asa dai funda. Bafta >big grin

| mmiizzaas a răspuns:

Dupa ce ai postat o intrebare pe TPU, si o sa ai cel putin 1 raspuns primit, va trebui sa alegi un castigator printr'o fundita.La fiecare raspuns iti va aparea in dreapta "Alege castigator". Apesi acolo (are ca indicator o funda portocalie) si confirmi. Baftawinking

| frumusikasuper1000322 a răspuns:

Pai cand cineva iti raspunde la intrebari si care crezi ca sunt bune si teau ajutat in dreapta arata o funda in ceata si dai click pe ea si dai "da"

| Corinastf a răspuns:

Cand pui o intrebare si ai mai multe raspunsuri langa raspunsul al fiecare e o funda si care crezi ca e raspunsul corect si bun dai clic pe funda acum ca sti da-mi si mie