| gabby1999 a întrebat:

Am o problema...din greseala m-am deconectat de la internet si nu mai stiu user name si parola. Cum pot sa aflu din nou parola? De unde pot sa aflu? Va rog sa ma ajutati, dau funda!

2 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Caută prin actele pe care ţi le-au lăsat băieţii care ţi-au băgat net. Trebuie să ai acolo scrise atât unserul cât şi parola. Dacă nu mai găseşti suni la firmă şi întrebi de ele.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
La ce retea de internet esti? suna la relatii clientii, eu sunt la RDS si scrie pe contractul pe care l-am facut
O zi bunahappy